Dzieci

Angielskiego i innych języków uczymy dzieci od przedszkola, szkołę I- III i IV- VIII.

W pracy z dziećmi zwracamy szczególną uwagę na cechy rozwojowe charakterystyczne dla danego wieku. Wiemy też, że dzieci charakteryzuje krótka koncentracja, ale szybkie zapamiętywanie. Poza tym dzieci potrzebują też do nauki zabawy i aktywności.

Rozpoznając potrzeby Waszych dzieci proponujemy:

• kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów; absolwentów filologii, doktorantów, native speakerów, nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych
  • sale językowe podzielone na strefę nauki i zabawy
  • metody komunikacyjną i TPR- (reagowanie całym ciałem)- taniec, ruch, dotyk,
  • materiały autentyczne wykorzystywane na każdych zajęciach tj. gazetki, bilety do kina, teatru, karty dań itd.
  • różnorodność bodźców, które skupiają uwagę; muzyka, gry, filmiki, bajki, konkursy itd. A także zwiększające atrakcyjność zajęć: rysowanie, wycinanie, budowanie, klejenie itd.
  • multimedia
  • biblioteczkę dla dzieci
  • miłą atmosferę w małych grupach
  • lekcje pokazowe dla rodziców
  • przedstawienia z okazji Świąt
  • mini- dramy

Prowadzimy kursy z angielskiego i innych języków dla dzieci już od 5 roku życia.