Kontakt

 

Szkoła Języków Obcych
METRO

ul. Romana Drewsa 3
61-606 Poznań

biuro@szkolametro.pl

telefon 507 030 288

Facebook, Instagram

Dojazd
Nasza szkoła językowa znajduje się

Poznań, Naramowice
os. Różnany Potok

k. pływalnia uniwersytecka/hala sportowa UAM

Dojazd autobusami : 198/ 348

Znajdź połączenie

    Napisz do nas

    Przesyłanie informacji marketingowych (zgoda dotyczy przesyłania do Państwa przez Szkołę informacji o bezpłatnych imprezach, piknikach, spotkaniach i innych wydarzeniach organizowanych w/ lub przez Szkołę Języków Obcych Metro). Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych, którym jest Szkoła Języków Obcych Metro Anna Gramza z siedzibą w Poznaniu 61- 606, ul. Drewsa 3. Zapoznałem(-am) się z treścią Polityki Prywatności*, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania oraz usunięcia.

    Przesyłanie informacji handlowych (zgoda dotyczy przesyłania do Państwa informacji o kursach językowych, kursach wakacyjnych, warsztatach, nowościach w ofercie szkoły, rabatach i innych płatnych wydarzeniach). Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych, którym jest Szkoła Języków Obcych Metro Anna Gramza z siedzibą w Poznaniu 61- 606, ul. Drewsa 3. Zapoznałem(-am) się z treścią treścią Polityki Prywatności*, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania oraz usunięcia