Lektorzy

Sylwia

Obecnie uczę języka angielskiego dzieci w przedszkolu, przygotowuję młodzież do egzaminów: szóstoklasisty, gimnazjalnych, matury, egzaminów Cambridge oraz prowadzę zajęcia z dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania. Ostatnie dwa lata spędziłam Nowym Jorku, zjechałam całe Stany wzdłuż i wszerz i chętnie Wam o tym opowiem.

Natalia

Obecnie badam wpływ opowiadania bajek i baśni na lekcjach języka hiszpańskiego na szybkość i skuteczność procesu nauczania. Pracuję w przedszkolach, chętnie pracuję z młodzieżą, uczę też dorosłych wykorzystując metodę bezpośrednią. Regularnie odwiedzam Hiszpanię i chętnie podzielę się z Wami ciekawostkami kulturowymi.

Monika

Moją pasją są języki obce i podróże. Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz biznesu międzynarodowego. Na zajęciach posługuję się akcentem brytyjskim. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Nie przestaję się kształcić i stale uczęszczam na kursy, ponieważ miłośnik języków uczy się całe życie! Do zobaczenia!

Karolina

Hallo! Jestem absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Niedawno wróciłam ze stypendium z Niemiec i chętnie podzielę się z Wami zdobytą tam wiedzą i ciekawostkami o kraju i języku. Zapraszam na wspólne zgłębianie tajników języka niemieckiego. Pamiętaj: Trening czyni mistrza! (Übung macht den Meister!)

Malwina

Jestem absolwentką sinologii WSJO w Poznaniu. W ostatnim czasie odbyłam intensywny kurs językowy w 东北财经大学 oraz byłam na stypendium w Chinach, gdzie studiowałam w (天津理工大学). Chiński jest moją pasją. Uwielbiam uczyć i obserwować postępy w nauce języka Państwa Środka. Interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu. Zapraszam na zajęcia!

Jagoda

Hej! Mam na imię Jagoda. Jestem absolwentką filologii angielskiej na UAM w Poznaniu. Uwielbiam uczyć języka angielskiego. Moją drugą miłością jest sport- głównie rolki i bieganie. Stale się ruszam i ciągle podnoszę sobie poprzeczkę. W tym roku po raz pierwszy przebiegłam maraton. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. Moim ulubionym krajem jest Francja, dlatego uczę się też języka francuskiego. Zapraszam na moje zajęcia;)