Certyfikat z języka angielskiego

certyfikat język angielski poznań

Cambridge English: Young Learners (YLE) stworzono po to, by móc ocenić to, w jakim stopniu dzieci między 7 a 12 rokiem życia opanowały język angielski. Testy YLE dostępne są na trzech poziomach trudności (Starters, Movers and Flyers), co monitoruje ich postęp w nauce języka i zachęca je do dalszej do pracy nad nim.

Testy YLE nie mają ocen typu „zdany” – „niezdany”. Każde dziecko może otrzymać maksymalnie 5 tarczy z każdej części testu. Uzyskana liczba tarcz jest następnie przedstawiona na certyfikacie, który dziecko otrzyma około miesiąca od daty przystąpienia do testu.

Certyfikaty ogólne oraz dla szkół:

• Cambridge English: Starters (YLE Starters)
  • Cambridge English: Movers (YLE Movers)
  • Cambridge English: Flyers (YLE Flyers)
  • Cambridge English: Key (KET)
  • Cambridge English: Key (KET) for Schools
  • Cambridge English: Preliminary (PET)
  • Cambridge English: Preliminary (PET) for Schools
  • Cambridge English: First (FCE) for Schools

Certyfikaty dla studentów i dorosłych:

• Cambridge English :First (FCE)
  • Cambridge English: Advanced (CAE)
  • Cambridge English: Proficiency (CPE)
  • IELTS

Zapisz się na konsultacje. Razem wybierzemy odpowiedni angielski certyfikat.

logo for ALLE1
Współpracujemy z Centrum Egzaminacyjnym British Counicil. W ramach wspólnych działań: uczestniczymy w warsztatach metodycznych oraz wykładach tematycznych w siedzibie English Club, organizujemy spotkania informacyjne o egzaminach międzynarodowych Cambridge nasi kursanci mogą zdać bezpłatnie dowolny próbny test weryfikujący stan przygotowania do egzaminów międzynarodowych Cambridge, w tym egzamin MOCK.

Otrzymujemy wsparcie w zakresie odpowiedniego doboru podręczników i innych materiałów edukacyjnych do danego kursu egzaminacyjnego. Profesjonalnie i skutecznie przygotujemy każdego do egzaminu Cambridge; YLE, KET,KET for Schools, PET, PET for Schools, FCE, FCE for Schools, CAE, CPE oraz IELTS. Istnieje możliwość zdawania niektórych egzaminów w siedzibie SJO Metro.