Sukcesy

Lektorzy naszej szkoły są zorientowani na wydarzenia edukacyjne w zakresie języków obcych. Zachęcają swoich kursantów do udziału w konkursach, olimpiadach czy egzaminach certyfikacyjnych.
Również nasi kursanci chętnie sami zgłaszają się na takie wydarzenia proponowane przez swoje szkoły.

Wiedza + motywacja = sukces

Z przyjemnością zamieszczamy tu SUKCESY naszych kursantów.

Konkurs na kartkę urodzinową

Gabrysia Majchrzak wygrała konkurs na najlepszą kartkę urodzinowa dla Królowej Elżbiety II i to właśnie jej kartka została wysłana do Pałacu Buckingham- konsultacja językowa- lektorka Monika- specjalistka od British English.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Stefan Grek zajął I miejsce w swojej szkole w kategorii Kittens- lektorka Ania

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Basia Bilińska- laureatka- lektorka Monika